www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Мамицата им на мръсните евреи!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Мамицата им на мръсните евреи!
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Вижте само какво искат от нас тези копелдаци мръсни:
"Осигурете работа и дом за бежанците, иска ООН от нас"
Да, бе, да! Идва тук всякаква паплач и ние трябва да се грижим за нея. А за нас кой ще се погрижи?
Благодарение на заповедите, издадени от ДАНС и от разните скапани правителства, аз вече много години съм безработен. През това време така наречената държава не ми е помогнала и с една стотинка. Дъщеря ми завърши училище, омъжи се и внучето ни кара шеста годинка. Лично аз съм й попълвал по Интернет десетки молби за работа. Тя е ходила къде ли не да търси. Претенции няма. Продавачка, сервитьорка... Само да има поне минимален доход. Уви! Като разберат, че е дъщеря на Ангел Грънчаров - Елтимир и отказват. От всичките молби, които написах само веднъж имаше отговор, в който пишеше, че не могат да я вземат на работа. От другите молби и отговор нямаше.
Ама за чуждоплеменната сган, която нахлува у нас неканена, еврейското ООН се загрижило. Ей, ние измираме, а на тях им е все едно. Те явно искат ние да измрем. Те, евреите искат нашата смърт. Не е ли крайно време да обърнем гръб на всякаква "цивилизована" официалност, не е ли крайно време да се опълчим срещу Смъртта, която те ни готвят? Да излезем от тоя смъртоносен ЕС, да престанем да се подчиняваме на Изсраел и на техния слуга САЩ и най-после да потърсим път към своето спасение?
Иначе просто загиваме.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз съм за бързо излизане на България от ЕС, изгонване на еврейския посраник от България, прекратяване на всякакви контакти с Израел, конфискация на кибуците им в България (ВИП селища), конфискация на имотите и парите им, разпускането на организациите им с идеална и неидеална цел и пращането им в трудови лагери за изграждане на пътища. 'Трудът ще ви направи свободни". Тъй е. Трудът не е направил от маймуната човек, но той е пътят на еволюцията на евреина в човек. Благословен да е Той - Трудът;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Заборавих - Моника Паси го искам за личен слуга. Имам много работа по къра за него smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Teres
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 12
Участник # 9 681
Дата на регистрация: 21-May 13



Напишете в гугъл "простак" и се наслаждавайте smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Данчо, аз се извиних на свинете, че ги сравних с политиците. Същото е и с маймуните. Те са естествени същества и многократно превъзхождат евреите. Май трябва да намерим други думи за тези изчадия адови. Между животните чак такова зло няма. Те са си такива, каквито изисква тяхната Природа, но в никое животно няма такова зло, каквото има в евреина.


--------------------
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



"Осигурете работа и дом за бежанците, иска ООН от нас"

Веднага им я осигуряваме. Само да кажат каква искат - работа на бюро, като космонавти, може и в някое ТКЗС. То пък, ги ликвидираха ТКЗС-тата, та не става. Но има работа за къртене. Има една сграда в центъра на София...Не, не става въпрос за мавзолея.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020